מרכז רוחני הוליסטי - מרכז אבני

נומרולוגיה של הבית

נומרולוגיה של הבית / יעל קלמן אבני

בבית בו אנו גרים, חיינו מושפעים גם ממספר הבית וממספר הדירה שלנו, כי מספר הוא תדר אנרגטי.
אם נבין את הפוטנציאל הטמון בכל מספר נוכל להפיק ממנו את המירב לשיפור החיים בבית או בדירה הנושאים מספר זה.
התדר של מספר הבית: במידה ואנו גרים בבית דו או תלת סיפרתי, יש לצמצם לכדי ספרה אחת ולהתייחס אליה, כנ"ל מספר הדירה.
בסופו של תהליך נתייחס לשני תדרים, התדר של מספר הבית והתדר של מספר הדירה .

מספר1
בית טוב לאנשים העוסקים בניהול, טוב לבעלי עסקים פרטיים ולאנשים שרוצים לעבוד מהבית. 1 מחזק בנו את הרעיונות, מביא להתחלות חדשות, לפריצת דרך, לראשוניות, מחזק אינדבידואליות, עצמאות, יצירתיות ותעוזה. נותן לנו כוח, פעלתנות ועוצמה כיחידים.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: בית מספר 1 יכול להיות בית שבו כולם מנסים לנהל את כולם. נסו להימנע  מחלוקת הוראות אחד לשני והפעילו יותר רגישות ורוך.

נומרולוגיה

מספר 2
2 מדבר על זוגיות ושותפות .טוב ליצירת קשרים .
יש לו את היכולת לחבר בין גורמים שונים ולראות את שני צידי המטבע
מחזק את הצד הנשי, הרך, הרגיש והאמהי. כשגרים בבית שמספרו הסופי שתיים מתחזקת האינטואיציה.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הספרה 2 יכולה לגרום לנו להיות רגישים ופגיעים.
נסו להימנע מעודף ברגישות בין בני המשפחה

מספר 3
3 הוא מספר שכל כולו חיים טובים, שפע, שמחה, מזל ויצירה. אם האחד הוא הזכר והשתיים היא הנקבה השלוש הוא פרי היצירה המשותף לשניהם: הילד. לשלוש יש מזל של ילד, ומכאן בית מספר שלוש מחזק את הצד היצירתי, וטוב לאנשים העוסקים באמנות מכל סוג.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הבטן הרכה של  המתגוררים בבית מספר 3 הוא השיעמום העדר הגבולות ופיזור האנרגיה. לכן התמקדו והעסיקו עצמכם בעיסוקים המפרים אתכם ומוציאים מכם את המיטב.

מספר 4
4 הוא המספר הפיזי ביותר מכל המספרים. הוא אחראי על המבנה והקרקע ולכן  הוא טוב לצורכי בית, כיוון שמסמל קרקע יציבה ובטוחה, מסגרות, הליכה בתלם, לפעמים מקובעות. זה מספר המביא עמו דבקות במטרה, מזל בעבודה, חריצות ומשמעת.
טיפ  לחיים טובים בתוך הבית: השתדלו להמנע מביקורת עצמית ומביקורת כלפי הסובבים אתכם. אל תהיו פדנטיים מדי והישמרו ממניפולטיביות . הפחיתו מקובעות יתר, ואפשרו זרימה וניתוב האנרגיה לאפיקים חיוביים.

מספר 5
5 טוב למי שנמצא רוב הזמן בתנועה ושחייו רצופים שינויים. החמש הוא מספר סתגלן ולכן הוא מצויין עבור מי שניידים בין  הארץ לבין חו"ל.
מספר של פרסום מכל היבטיו, מביא עמו מזל בפרסום ומכאן הוא טוב לאנשים שהפרסום בעיסוקם. מחזק את היצרים המיניים, הכריזמה והקסם האישי של דיירי הבית.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: נסו להמנע מחוסר שקט,  התמקדו במטרות ברורות ובשליטה ביצרים.

מספר 6
6 הוא מספר של אהבה ומשפחתיות. מסמל אסתטיקה, נוי ויופי וגורם לנו להתעסק בענייני המשפחה. יוצר הרמוניה וקירוב לבבות בין שוכני הבית. מספר שטוב למי שעיסוקו בשירות הזולת.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: במצבי לחץ השש מקבל איפיונים של שתלטנות וכפיית דעות. שימו לב והימנעו ממצבים אלה .

מספר 7
7 מסמל  מימד רוחני 
מגורים בבית מספר 7 טובים לעוסקים בהדרכה וטיפול
מחזק אינטואיציה וטוב למי מביניכם העוסק ברוחניות או מקורבים לדת.
מעניק רצון ויכולות ללימודים . 
אנרגיית המגורים בבית מספר 7 מתועלת לעשייה רוחנית ופחות לכיוון החומרי.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: אם ברצונכם לחזק את יסוד השפע החומרי בבית תלו בפינה הדרום מזרחית שלו מובייל, עציץ, או פעמון רוח.

מספר 8
8 הוא מספר של  האינסוף. הוא מסמל כוח, סמכות ועוצמה. מספר שטוב לאנשי עסקים, לעבודה ולחומר. מגורים בבית מספר שמונה טובים למי שרוצים לעבוד מהבית, למי שרוצה לחזק את המעמד הכלכלי שלו. אנשים שגרים בבית מספר 8 נוטים להיות יועצים טובים ובעלי אוזן קשבת.  
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: התעמקו באיזון בין החומר והרוח בתוך הבית. להיזהר מפרפקציוניזם ומהנטיה להתפזר להרבה כיוונים בחיים.

מספר 9
מספר 9 פותח  את רוחב הלב של דיירי הבית, את האיכפתיות  ואת השירות למען אחרים. מחזק את יכולת הביטוי המילולי והעברת מסרים קולקטיבים, ומכאן טוב למורים, פוליטיקאים, מרצים, זמרים, סופרים. המתגוררים במספר 9 הם אוניברסליים, אינטואיטיביים ובעלי יכולות רוחניות גבוהות.
טיפ לחיים טובים בתוך הבית: הימנעו מפטפטנות ומכוחניות כדי לא לעייף את הסובבים אתכם.

מתוך רב המכר "בארכה" – ספר ברכת הבית מאת – חנה אבני יעל קלמן אבני וענת לב אדלר
בהוצאת ידיעות אחרונות
דרך אור ואהבה – מרכז אבני

× דברו איתנו ב-WhatsApp