דף הבית >> רייקי >> רייקי - מאמרים >> רייקי שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא רייקי

תשובות לשאלות בנושא רייקי/חנה אבני

שאלה-
מה ייתן לי הצטרפות לאיחוד הרייקי?

תשובה- 
משפחה, משפחת הרייקי, להצטרף לאנרגיות מוכרות, לאנשים שמדברים באותה שפה, באותו תדר לחוות את האחדות
את האהבה, את היחד הפשוט המיידי להיות בתוך אנרגיה ותדר שאנחנו מכירים ועצם היותנו יחד תפתח ותעצים את התדרים שלנו ואת היכולות.
 

שאלה-
האם יש השפעה על הכוונה שלנו בעת טיפול רייקי עצמי או באחרים, כשאנו חווים ומשתמשים באנרגיות הרייקי?

תשובה-
אותו טקס שאנחנו קוראים לו חניכה או תאום או כוונון שהוא בעצם היוצר את החיבור ביננו לאותה מהות אנרגטית הנקראת רייקי, יוצרת את הכוונה.

הרייקי הוא מהות אנרגטית חיה ונושמת ומהווה גשר קוסמי להתחברות לאור הגדול, לאלוהות שהיא הישות הקוסמית אנרגטית המהווה את כל האנרגיות את כל האפשרויות, היכולות והיא מעצם היותה הכל יוצרת את הכל, מי שבוחר להתחבר ולתרגל רייקי בוחר לעלות על אותו גשר קוסמי שייקח אותו לתדרים/רטטים נוספים לפתיחת שערי שמיים לאפשרות לחוות דברים שהם מעבר להשגה הפיזית הקיומית.   תשימו לב כשאתם מתרגלים רייקי כל יום תקופה ארוכה דברים פתאום נראים אחרת, הטעמים הריחות. הצבעים השתנו? 
מה שהשתנה זה היכולת שלנו להתחבר לרטטים גבוהים יותר, הקשת התרחבה ואנחנו יכולים לחוות חוויות שבתדר נמוך יותר לא יכולנו לחוות.
הכוונון שהוא טקס החניכה הוא בעצם מכוון אותנו להתחברות רחבה יותר וככל שאנחנו מתרגלים אנחנו מאפשרים לעצמנו התרחבות נוספת.
כוונון מהו?

בתוך מילה זו נמצא את המילה כוונה.   כל עשייה שלנו שמלווה בכוונה תיקח אותנו לעשייה יותר יצירתית ופורייה.   תנסו את זה בעשייה היומיומית. כשאתם מבשלים תכווננו שהחביתה שאתם עושים כרגע היא החביתה הטובה ביותר שעשיתם אי פעם וכך יהיה    כשאתם מקשיבים לחבר   כשאתם מטפלים בעצמכם או באחר שימו את כל הכוונה, באותו הזמן לאותו הדבר תבקשו מאותה מהות אנרגטית מדהימה הנקראת רייקי שתבוא לעזרתכם, עם כל הכוונה, עם אהבה אמיתית וכך יהיה.

אור אהבה ורייקי, חנה אבני