דף הבית >> נומרולוגיה קבלית >> נומרולוגיה - מאמרים >> מסרים לשנת 2012

מסרים לשנת 2012

התכוננו זמן רב לשנת 2012
דיברנו, מדטנו, והנה היא מגיעה, במלוא הדרה.
ברוך בואך 2012

ההכנות האנרגטיות התחילו ב1994 ונמשכו בהדרגה עד 2011, התחזקו והתעצמו לאט לאט. ב 2011 הייתה ירידה אנרגטית גדולה לכדור הארץ וההכנות הושלמו, האנרגיה כבר כאן, התהליך מאחורינו, המסע מתחיל ע...כשיו

מסר לכלל האנושות ל 2012

המסר לשנה הזו הוא אמת, שקיפות, צלילות ונקיון פנימי. הנקיון הפנימי יוביל אותנו לעלות ברמות התודעה, ולצמוח למקום שאנו מיועדים אליו. הרטטים של האנושות מואצים כלפי מעלה, ומעניקים לנו קרש קפיצה לנחלה, למקום האלוהי הבטוח, לאנרגיה של אמת אבסולוטית וחפה ממסכות. אנרגיה שמיימית שתתקיים כאן בפיזי עלי אדמות.

לעיתים במהלך השנה נחוש כאוס גדול שינער אותנו לצמיחה והתפתחות, לא שנה של רוגע וזרי דפנה, שנה שתאתגר את האנושות ברעד גדול, כדי לנער את הקיים, את שטיח הנוחות מתחת לרגלנו. הכאוס והיציאה מתוך התרדמת של עצמנו הם המהלכים האלוהיים להתעוררות.

הם יובילו את החברה לשקיפות המדוברת ולגובה האנרגטי, לאחדות והתעלות רוחנית. יש עליית מדרגה ברמת התודעה הקולקטיבית. ולכן כולם ירגישו בזה גם מי שלא גם מי שלא "עז" לצעוד בנתיב הרוחני..

מסרים בינאישיים לשנת 2012

שנת 2012 מביאה עימה אנרגיה עוצמתית ברמה הזוגית. תהיה הצפה של עניינים זוגיים, כדי שנעמוד מולם נכיר בהם ונטפל בהם, לא ניתן בשנה הזו להיות בנות יענה, אין עוד חול להסתתר בו האמת מקבלת במה ויש צורך להתבונן לאמת היחסית של חיינו בעיניים.

בעיות נושנות וחיכוכים עכשוויים יצופו ויעלו כדי שנטפל בהם, יהיה צורך לפשר ולגשר ולקפוץ מדרגה ברמת המערכת הזוגית. יש ניפוץ מסגרות ומערכות שהאמת לא חלה עליהן. חוסר כנות, אמינות ויושרה בתוך מערכות יובילו לבדק בית פנימי ואף יציאה לאור בחלק מהמקרים.

תקופה שיהיה קשה להסתתר ולהחביא מערכות זוגיות נוספות, האמת גלויה, הרטטים עדינים והטלפתיה מתחזקת גם אלה שנבגדו ובחרו לא לראות או לדעת יצטרכו להכיר בקיים הזה.

שותפויות
שותפויות עוצמתית יעברו מבחנים ואתגרים ויתחזקו עוד יותר, שותפויות שאין בהן אמת יתמוססו ולא יחזיקו מעמד, אם תחברו את כל תדרי השנה- 2012- תקבלו 5, 5 מדבר על פריצת מוסכמות, יתחוללו השנה שינויי תדרים.

הרטטים יתגברו ויתעצמו ויביאו לרעידת אדמה של כל המוכר והנוח בחיינו, ידרשו ממנו התפתחות והעצמה. נוכל לבטא ולומר דברים ששנים לא העזנו ופחדנו לומר, השנה אין עכבות נתנהל בישירות אין מקום עוד ל "אחד בפה אחד בלב", האמת נאמרת כפי שהיא.

החולשות הגדולות ביותר של האנושי שלנו
בואו ניגע רגע בכאוס הפנימי – בדרמות של חיינו, הדרמות שמסיטות אותנו אל החושך, הרחק מהאור הפנימי.

יש 2 אנרגיות ביקום – יין ויאנג, אהבה ופחד, חושך ואור.

2 האנרגיות קיימות בתוכנו , וההתמודדות שלנו היא לבחור כל פעם מחדש באור ובאהבה, ולהתרחק מאגו, יצרים, פחד וכל מה שמחבר אותנו אל החושך, אל יצר הרע.

פחדים:
פחד נטייתו הטבעית היא לנהל אותנו. "לנהוג את חיינו" הדרך היחידה מולו היא להסתכל לו בעיניים, להציף אותו למעלה ולטפל בו. להתמודד. "אל תפחד כלל" המשפט העצום הזה מורה לנו לא לפחד

איך עושים את זה? מתחברים לאמונה, מתמסרים לכוח עליון, מבינים שאמונה תוביל אותנו אל האור והעדר אמונה תוביל אותנו אל אבדון עצמי, פחדים והתחבאות.

כעסים:
כעס הוא האנרגיה השלילית והקשה מכל. כעס אוכל לנו לאט לאט את הגוף הפיזי, הוא יוצר מחלות ומקשה על ההתנהלות שלנו מול כל חוויה חיצונית.

ההתמרה של הכעס – אהבה: 
אהבה מתמירה את הכעס, חיבור לאור האלוהי יאיר את הצדדים האפלים בנו. להכיר בכעס, להבין את המקור שממנו הוא נובע, ולשחרר אותו מאיתנו, אפשר לדמיין את שורש הכעס, לדמיין איך הכעס הזה נראה, לתת לו צבע וצורה ולהוציא אותו מתוך הגוף שלנו, להעלות אותו לשמיים לאנרגיה האלוהית שתמיס אותו. 


אהבה:
אהבה היא האנרגיה העוצמתית ביותר ביקום, היא ממיסה פחדים כעסים וכל אנרגיה שלילית, היא עוזרת לנו ליצור את מציאות האור בחיינו. כל מה שנחפוץ בו, נוכל להגשים בעזרתה. לכן כדאי לנו לחיות באהבה, לעבוד מאהבה ולהתנהל מתוך אהבה.


אהבה ונשמה: 
לכל אחד מאיתנו ניצוץ אלוהי, המרכיב האלוהי בגופנו מורכב מאנרגיה של אהבה. אהבה היא אלוהים ואלוהים הוא אהבה. דמיינו לכם רגע את הנקודה הזאת בגוף, הנקודה האלוהית- הנשמה, היא שוכנת בין מקלעת השמש לבין הלב. דמיינו אותה , והרחיבו אותה בתוככם, היא תעניק לכם שקט פנימי עילאי והשקט הזה יוביל אתכם לקפיצת מדרגה פנימית. 


דמיון – כוח פעולה עוצמתי ויצירתי 
הכוח הכי גדול שקיים עבורנו הוא הדמיון, דמיון הוא מציאות שמתהווה, כל דבר שתרצו להגשים בפיזי תוכלו לדמיין אותו וליצור אותו, הדמיון חייב להיות ברמת האמת שלכם. הדברים שאתם מדמיינים ויוצרים למציאות חייכם, מקבלים בשנת 2012 תנופה, רענון והתחדשות .תאמינו בהם, תלבו אותו, תעצימו אותם , דמיינו את המציאות המיוחלת לפרטי פרטים ותראו אותם בעיני רוחכם, יוצאים מהכוח אל הפועל. 
 

לסיכום:

שנת 2012 מזמינה אותנו לגעת באמת הנצחית של נשמתנו, להתעוררות פנימית. לגעת בייעוד שלנו ולפעול מתחושת שליחות, לבדוק ולנקות את עצמנו על בסיס קבוע אין מקום להתחבא ולהסתתר מהאמת. יש להכיר אותה, לגעת בה ולפעול רק ממנה, לפעול מתוך אמת אלוהית, אמת צלולה וטהורה. מצאו בתוככם ומחוצה לכם את החוכמה האלוהית בכל דבר בו תתקלו ותממשו את הפן האלוהי שבכם.

"החיים הם אתגר - פגשו אותם! החיים הם חלום - הגשימו אותם!
החיים הם משחק - שחקו אותם! החיים הם אהבה - התענגו עליהם!
התחילו את היום באהבה, מלאו את היום באהבה,
השתמשו ביום באהבה, סיימו את היום באהבה. זאת הדרך לאלוהות"
סאי באבא

אהבה רבה ושנת הגשמה יעל קלמן אבני

שם הכותב: יעל קלמן אבני
אודות הכותב: נומרולוגית, מתמחה בנומרולוגיה קבלית, יועצת ומנחת סדנאות וקורסים לנומרולוגיה ,קלפים, ומודעות עצמית. רייקי מאסטר משנת 1996. עובדת מתוך שליחות ואהבה ללא תנאי
אימייל: kelman.avni@gmail.com